Sutaras - Mylesiu tave per amzius

Sutaras – MYLĖSIU TAVE PER AMŽIUS

Sutaras. Tautiška kapelija

KUKU SMF 010, 2001

Sutaro albumas “Mylėsiu Tave per amžius” išvers iš klumpių ne tik Lietuvos folkloro atlikėjus, bet ir pop’so fanus. Yra net penkios priežastys leidžiančios šį albumą pakrikštyti „super“.

Pirmiausia – jame įrašyti visų kartų pamėgti populiarūs romansai ir pokario meilės dainos. “Tu žvaigždute sidabrine”, “Tyliai leidžias pavargusi saulė”, “Kai tylus vakaras ateina”, “Raudona saulė nusileido”, “Aš ant balto smėlio parašiau tau laišką”, “Žiema, žiema”, P.Širvio tautosaka tapusios eilės “..aš nevertas švelnių tavo žodžių” ir daugybė kitų (albume 16 dainų) jau seniai tapo tautos muzikinės kultūros aukso fondu, kuriam neabejingi nei suaugusieji nei jaunimas.

Antra – SUTARO albumas buvo pradėtas įrašinėti praėjusiame tūkstantmetyje, baigtas XXI -e amžiuje. Duoklė meilei, jausmui kuris neaplenkia nei vieno, sujungia ne tik žmones bet ir amžius, įvairiausiais tik širdžiai žinomais siužetais atspindi tai, kas niekada nesensta ir šimtmečiais aktualu.

Trečia – SUTARO įrašuose dalyvavo visas pulkas aktyvių Lietuvos muzikantų (D. Praspaliauskis, G. Laurinavičius, A. Šlaustas, G. Šulinskas, E. Mikšys, stygininkai, pūtikai, gitaristai ir kiti), todėl visas albumas pulsuoja ritmais, įvairiais tembrais ir spalvomis.

Ketvirta – drąsios aranžuotės ir interpretaciniai sprendimai šiame darbe, patį romansų žanrą stumteli į šokių aikšteles ir koncertinę sceną. Albumas vainikuoja paskutiniaisias metais prasidėjusį romansų renesansą, parodo jų universalumą, suteikia erdvę jų plėtojimui, įformina tai, ko niekas anksčiau nedarė. Būtent čia galima atrasti folk-bliuzą, flamenko-valsą, folk-roką, tvistą, tango, kvėpuojančius polistilistika su lietuviškumo šaknimis.

Penkta – netradicinė ir žaisminga kompaktinio disko prekinė išvaizda (prie įdėjos igyvendinimo “nagučius pridėjo” dizaineris S. Šniras) atspindi muzikantų požiūrį į pasirinktą temą ir bendrą nuotaiką artėjant “širdžių šventei”.


7.26 Eur

10.00


Norite įsigyti?

Parašykite mums, netrukus su Jumis susisieksime!